CKEditor Ajax Sorunu

Kategoriler jQuery 29.10.2011 08:30:36

Susuz Patlıcan Yemeği
CKEditor'e ilk geçtiğim günlerde ajax ile yaptığım post işlemlerinde CKEditor içindeki verilerin boş gönderildiğini farketmiştim. İlk post işleminde veriler boş gidiyordu ama 2. post işleminde veriler düzgün işleniyordu. Araştırmalarım sonucu aynı sorunun FCKEditor'de de yaşandığını editör içindeki veriyi set edemediğini gördüm.

devamı »

Yine, Yeni, Yeniden...

Kategoriler Proje Günlüğü 31.07.2010 19:58:06

küstüm bloğa Sürekli yeni başlangıçlar yaptığım blog hayatımda adam akıllı bir blog tutmasını beceremedim.Ne zaman bu son artık yazacağım desem de olmadı.Hep yeni başlangıçlar, hep aynı şeyler.Dahası ne zaman yeniden yazmaya karar versem ya içeriği sıfırladım yada tasarımda değişiklik yaptım.Yine herşeye sıfırdan başlamaya karar verdiğim, yeni tasarımla yazmaya devam edeceğim dediğim şu günde herşeyden vazgeçtim ve ufak tefek değişiklerle yazmaya devam edeceğim.Aslında yazmaya 1 hafta önce karar vermiş ve bir kaç düzenleme yapmıştım ama içim hiç rahat etmedi.

devamı »

SRR - Ajax Wordpress Tema

Kategoriler Wordpress 31.07.2010 20:02:58

ajax wordpress temaKendi içerik yönetim sistemime geçmeden önce en son kullandığım wordpress temamı başımın etini yiyen bir kaç tema sever arkadaş için paylaşıma açıyorum.Yanlış hatırlamıyorsam en son wordpressin 2.3 sürümünde kullanmıştım.Şuan en son sürüm 2.7 için yeniden elden geçirerek bir kaç düzenleme yaptım.Kendi kullanmış olduğum bölümleri temizledim ve kullanılabilir duruma geldi.

devamı »

Sayfalar 2

© 2007 - 2019 Sırrı ÖZDEN Blog | yasemin düşler bahçesi

İmza