Ben Geldim!

Kategoriler Benim Dünyam Proje Günlüğü 22.05.2015 23:57:36

Ben Geldim!
Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba! En son yazım üzerinden 2,5 yıl geçmiş. İnanın sürekli yazmak istedim ama sunucu ve php güncellemelerinden sonra yönetim panelim artık çalışmıyordu. Tekrar düzeltmek için de hiç uğraşmak istemedim. Bir gazla dün başladığım düzenlemeleri bugün bitirdim. Siz farketmeseniz de yönetim paneli ve arayüz tamamen yenilenmiş durumda. Bundan sonra buralarda olmaya gayret edeceğim.

Kendinize iyi bakın.

devamı »

Yine, Yeni, Yeniden...

Kategoriler Proje Günlüğü 31.07.2010 19:58:06

küstüm bloğa Sürekli yeni başlangıçlar yaptığım blog hayatımda adam akıllı bir blog tutmasını beceremedim.Ne zaman bu son artık yazacağım desem de olmadı.Hep yeni başlangıçlar, hep aynı şeyler.Dahası ne zaman yeniden yazmaya karar versem ya içeriği sıfırladım yada tasarımda değişiklik yaptım.Yine herşeye sıfırdan başlamaya karar verdiğim, yeni tasarımla yazmaya devam edeceğim dediğim şu günde herşeyden vazgeçtim ve ufak tefek değişiklerle yazmaya devam edeceğim.Aslında yazmaya 1 hafta önce karar vermiş ve bir kaç düzenleme yapmıştım ama içim hiç rahat etmedi.

devamı »

Foxy Turkey ile Röportaj

Kategoriler İnternet 31.07.2010 20:02:54

Siteye birşeyler eklemek isteyip de ekleyememek kadar can sıkıcı birşey yok.Foxy Turkey'in sahibi Yiğit ÖZDAMAR ile yaptığımız röportaja da ancak bugün yer verebilme imkanı buldum.Kendisine ilk röportajını benimle yaptığı ve emek verdiği için çok teşekkür ediyorum.Yiğit Bey ile yaptığımız röportaja buradan ulaşabilirsiniz.

devamı »

Sayfalar 2

© 2007 - 2019 Sırrı ÖZDEN Blog | yasemin düşler bahçesi

İmza