Merhaba Dünya!

Kategoriler Benim Dünyam Proje Günlüğü 29.05.2011 12:52:18

İlk İçerik Yönetim Sistemi Arayüzüm Uzun zaman sonra yeniden Merhaba! Düzenli olarak blog yazmasam da düzenli olarak arayüzü değiştirdiğimi takip edenler bilirler :) Bu sefer arayüzü değiştirmekle kalmayıp tamamen içerik yönetim sistemim de köklü değişikliklere gittim. Kategorileme ve etiketleme sistemlerini elden geçirerek daha verimli çalışabilir hale getirdim. Her zaman dediğim gibi (bakınız : 1 - 2 - 3) inşallah yeni arayüz ile beraber düzenli blog yazmaya başlayacağım :)

devamı »

Beta 2.0 ile Yayına Devam

Kategoriler Proje Günlüğü 31.07.2010 20:05:03

Çalışmalarını sürdürdüğüm İçerik Yönetim Sistemim, Beta 2.0 sürümüyle tekrar yayına girdi.İlk sürüm için aldığım güzel yorumlar üzerine ikinci sürümde yeni temayla yayına başladım.Yapılan yorumlar içerisinde rasgele karakterlerle yazılmış ad-soyad ve e-posta bilgisiyle atılan "Wordpress varken ne gerek vardı" gibi yapılan yorumları yayınlamadım.Benim buradaki amacım yeni bir wordpress yapmak veya onun yerine geçmek değil.Tek amacım neler yapabildiğimi görmek ve kendime ait bir betiğimin olmasını sağlamaktı.Bunuda başarıyla sağladığımı umuyorum.

devamı »

İçerik Yönetim Sistemim Tamamlandı

Kategoriler Proje Günlüğü 10.09.2008 20:05:39

28 Temmuz Pazartesi günü "Kendi Günlüğümü Kendim Yazıyorum" başlığıyla başladığım günlük sistemimi bugün itibariyle görücüye çıkartıyorum.Temel olarak Wordpress'i örnek alarak kodladığım günlük sistemime ek özelliklerde katacağım içim "İçerik Yönetim Sistemim" olarak adlandırmayı daha uygun gördüm.

devamı »

Sayfalar

© 2007 - 2019 Sırrı ÖZDEN Blog | yasemin düşler bahçesi

İmza