Yeni Bir İş, Yeni Bir Hayat

Kategoriler Benim Dünyam 08.07.2011 21:35:46


Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. Zaman öyle çabuk geçiyor ki artık ayak uyduramaz oldum :) Son 45 günlük süreç içerisinde hayatımda bir çok değişiklik oldu. Çalıştığım şirketten ayrılmam ve freelance çalışmaya başlamamın üzerinden 1 ay geçmeden ani bir kararla kendimi İstanbul'da buldum. Her şey o kadar hızlı gelişti ki İstanbul'a gelişimin 1. günü ev bulduk, 2. günü düşünme karar verme süreciyle geçirdik, 3. günü sözleşmeyi yaptık, 4. günü eşyaları almaya başladık.

devamı »

Merhaba Dünya!

Kategoriler Benim Dünyam Proje Günlüğü 29.05.2011 12:52:18

İlk İçerik Yönetim Sistemi Arayüzüm Uzun zaman sonra yeniden Merhaba! Düzenli olarak blog yazmasam da düzenli olarak arayüzü değiştirdiğimi takip edenler bilirler :) Bu sefer arayüzü değiştirmekle kalmayıp tamamen içerik yönetim sistemim de köklü değişikliklere gittim. Kategorileme ve etiketleme sistemlerini elden geçirerek daha verimli çalışabilir hale getirdim. Her zaman dediğim gibi (bakınız : 1 - 2 - 3) inşallah yeni arayüz ile beraber düzenli blog yazmaya başlayacağım :)

devamı »

Php:substr yerine mb_substr

Kategoriler Php 31.07.2010 20:01:07

Php'de substr fonksiyonu ile kısalttığımız verilerde yaşadığımız türkçe karakter bozukluklarını önleyebileceğimiz mb_substr fonksiyonunu Hakan paylaşmış.Aynı sorunu bende anasayfa üzerindeki Son Yorumlar bölümünde yaşıyordum ve çözüm bulamamıştım.mb_substr ile artık sorun kalmadı

devamı »

Sayfalar 2

© 2007 - 2019 Sırrı ÖZDEN Blog | yasemin düşler bahçesi

İmza