Resimli Office XP Kurulumu

Kategoriler Yazılım 31.07.2010 20:03:54

office xp kurulumuÜniversite yıllarında staj dosyası hazırlarken lazım olan Office XP kurulumunu resimli olarak dosyaya eklememiz gerekiyordu ve bunu tek tek resimlerini çekerek anlatmak için vaktimiz olmadığı için Google'a başvurmuştuk.Ne yaptık ne ettiysek aramalarımız sonucunda bir veriye ulaşamamış ve tek tek uğraşmak zorunda kalmıştım.Arşivi dolaşırken office xp kurulum resimlerine rastlamam sonucu Google üzerinde şuan yaptığım office xp kurulumu aramalarında bile yine doğru düzgün sonuç alamadım.Birilerinin işine yaraması ve Google'dan hit çekmek amacıyla paylaşıyorum =)

Office XP Kurulumu

Microsoft Office XP kurulum CD'sini CD-ROM sürücüye taktığınızda kurulum programı otomatik olarak çalışır. çalışmıyorsa CD sürücünüzün AutoPlay özelliği aktif değildir. O zaman CD-ROM'da kök dizinde yer alan Kur.exe adlı dosyaya farenizle tıklayarak kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

office xp kurulumu

Kullanıcı Adı'nı kullanıcı adının Baş harfler'ini, Kuruluş'unuzun adını ve (25 karakterlik) şifreyi (yani CD-Key'i) girmelisiniz. Burada gireceğiniz size özel bilgiler Office uygulamalarında otomatik olarak kullanılan kullanıcı bilgileri olarak atanacaktır. Söz konusu bilgileri girdikten sonra İleri düğmesine tıklayınız.

office xp kurulumu

Kurulum sihirbazının üçüncü iletişim kutusunda yani Lisans ve Destek Bilgileri adımında bir önceki adımda girdiğiniz bilgileri göreceksiniz. Yanlış bilgi girmişseniz hemen Geri düğmesine tıklayarak bir önceki adıma dönün ve doğru bilgileri giriniz. Kullanıcı bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ni (EULA - End User License Agreement) okuyun ve Lisans Sözleşmesi'nin koşullarını kabul ediyorum ifadesinin yanındaki radyo düğmesini seçili hale getirin ve İleri düğmesine tıklayın. Bu seçeneği seçmediğiniz sürece İleri düğmesi aktif hale gelmeyecektir.

office xp kurulumu

Kurulum sihirbazının dördüncü iletişim kutusunda yükleme türünü seçmeniz için gerekli olan seçenekleri göreceksiniz.Tüm Office yazılımlarını ve ek bileşenleri kurmak için Tam seçeneğini seçerek ileri diyoruz ve yüklenecek uygulamaların listesi sıralanıyor.

office xp kurulumu

Yükle butonuna basarak kurulumu başlatıyoruz.Kurulum işlemi sırasında aşağıdaki iletişim kutusuyla karşılaşacaksınız.Herhangi bir işlem yapmadan kurulumun tamamlanmasını bekleyin.

office xp kurulumu

Kurulum işlemi tamamlandığında kurulumun bittiğine dair uyarı penceresi ile karşılacaksınız.Tamam butonuna tıklayarak artık Office uygulamaları üzerinde çalışabilirsiniz.

office xp kurulumu

(8) yorum yapılmış, Sende yorum eklemek ister misin ?

nur
nur - 28.02.2013 00:00:00
#8

çok teşekkür ederim resimli olarak dosyaya eklememiz gerekiyordu ve bunu tek tek resimlerini çekerek anlatmak çok uğraştırıcıydı :D :D

Hüseyin
Hüseyin - 17.02.2012 00:00:00
#7

Çok Teşekkür Ederim Benimde Üniversite Staj Dosyama Koymam Gerekiyordu Sağolun

ATAMERT
ATAMERT - 14.01.2012 00:00:00
#6

BEN KURULUM DEĞİL ŞİFRE ARIYORDUM ONUDA BURDA BULDUM PAYLAŞIM İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Sırrı
Sırrı - 02.01.2012 00:00:00
#5

Sizde ki şifre uymuyor ise yeni şifre temin etmeniz gerekiyor. Elindeki xp orjinal mi değil mi bilmediğim için yardımcı olamayacağım. Bu linkten araştırabilirsiniz.

aslı
aslı - 02.01.2012 00:00:00
#4

ben vindows xp yi yükleyecegim bende 25 karakterlik şifreyi istiyor bendekini giriyorum olmuyor ne yapabilirim

KARTAL BAKIŞ
KARTAL BAKIŞ - 05.01.2010 00:00:00
#3

abi diyorki LW561426.CAB geliyor donuyor napabilirim

error
error - 07.03.2009 00:00:00
#2

çook teşekkürlerrr

burak öztürk
burak öztürk - 19.02.2009 00:00:00
#1

çok teşekkür ederim, günlerdir bu programı kurmakla uğraşıyordum. sitenizde yaptığınız bu büyük bilgi paylaşımından dolayı teşekkür eder, başarılı program kurulumlarınızın devamını dilerim.

Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur.

© 2007 - 2019 Sırrı ÖZDEN Blog | yasemin düşler bahçesi

İmza